Gizlilik politikası

Biz Kimiz

Gizlilik politikası, Fiziktedavihizmeti.com Evde Fizik Tedavi hizmeti altında sitemiz evdeki hastalarımıza kişiye özel hizmet vermektedir. Fizyoterapist ekimiz ile hastalarımıza en uygun ve etkili tedavi programıyla evlerinde sağlık hizmeti sağlamaktayız.

Kişisel verilerin alınması ve güvenliği

Sitemizde bulunan gizlilik politikası https://www.fiziktedavihizmeti.com sitemiz için hazırlanmış olup, kullanıcı ve ziyaretçilerimizin kişisel verilerini gizli tutmak adına düzenlenmiştir. Sitemize giren ziyaretçilerimizin bütün bilgileri kişisel bilgi olup herhangi bir dağıtım gerçekleşmeden saklı kalacatır.

fiziktedavihizmeti.com ziyaretçilerinin kişisel bilgileri, yazmış olduğumuz gizlilik politikası çerçevesinde kullanılmış olup dışarıdan dahil herhangi bir şahıs veya şirket ile paylaşılmayacaktır. Sitemizde bulundurmuş olduğumuz kullanıcılarımızın kişisel verileri bu gizlilik politikasına göre sadece fiziktedavihizmeti.com tarafında görüntülenmekte olup kişinin kendisi dışında hiçbir kullanıcımız sizin kişisel verilerinize erişemeyecektir.

Bu kişisel verilerinizi sitemiz tarafından reklam ve tanıtım gibi sektörlerde kullanacağımız gibi sitemizin gelişmesinde ve büyümesinde etkin olarak kullanacağız. Sitemizde kullanıcıların kişisel verisi, sitemizde yayınlanan makale ve yazılardan haberdar olunması için kullanılır. Sitemizde herhangi bir ödeme sistemi bulunmamaktadır ve sitemiz üzerinden kartla alışveriş olmadığından bu bilgiler ile ilgili herhangi bir sorumluluğumuz yoktur.

Sitemizde bulunan reklam veya linklerden yönlendirilen siteler üzerinden oluşabilecek sorunlar için sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon sitesi olarak biz kendi sitemiz sınırından sorumludur. Ancak adli ve üst makamlardan gelen yazılar ile sitemizdeki kişisel veriler sorumlu makamlara verilebilmektedir. Sitemizin daha da kaliteli içeriğe ve hizmete sahip olması için kullanıcılarımız kişisel verilerini sitemizi düzeltmek adına kendimiz kullanmaktayız.

Sitemizde kullanıcılarımız adına toplanan veriler fiziktedavihizmeti.com tarafından kullanılıp işimiz bittikten sonra veriler hangi bir yere dağıtılmayıp silinecektir. Kullanıcılarımız kendilerinin istek ve doğrultularında da sitemizden silinmesini talep ederse kişisel bilgileri sitemiz tarafından silenecektir. Size ait bu verileri sitemiz tarafından güvenli şekilde saklanacağını söylemek isteriz.

Kişisel veriler sadece kendimiz tarafından kullanılıp üçüncü şahıslar tarafından erişim sağlanmayacak ve size daha kaliteli ve erişebilir bir hizmet vermek adına kendimiz kullanacağız. Verileriniz bizim güvenliğimiz altında olup sadece sizin izin verdiğiniz sürece sizin isteminiz doğrultusunda silenecektir.

Sitemize giren her kullanıcı ve ziyaretçilerin saymış olduğumuz bu gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.